www.polskaszkolakirkcaldy.org

Update Covid-19

Uprzejmie informujemy, iż zajęcia w polskiej szkole będą się odbywać przez cały miesiąc październik, zajęcia z religii również.

Wprowadzamy pewne zmiany aby jeszcze bardzie usprawnić i udogodnić pobyt w szkole.

1. Rozpoczęcie zajęć bez zmian. Natomiast odbieramy dzieci o 15 minut wcześniej niż to miało miejsce wczoraj, a wiec:

Dwie najstarsze grupy zaczną zajęcia o 10:45 kończąc o 13:30

Gr. Pani Beaty ustawi się w strefie zielonej i wejdzie do szkoły od tylu (bokiem szkoły, poprzez ogródek piwny, prosto do sali).

Gr. Pani Anety ustawi się przed główny wejściem szkoły i wejdzie do swojej sali na piętrze.

Następnie o 10:55 głównym wejściem wchodzi grupa Pani Kasi (salka na dole po lewej). Kończą zajęcia o 13:40

Krótko po 11 wchodzi grupa pani Iwony (głównym wejściem) Kończą zajęcia o 13:50

Na samym końcu zapraszamy najmłodszych. O godzinie 11:15 na swoje zajęcia wejdą maluszki. Kończą zajęcia o 14:00.

Zmienia się miejsce w którym przyjmuje Pani Halinka. Będzie ona w tym samym miejscu co zawsze. Rodziców udających się do Pani Haliny prosimy o podążanie „zielonym szlakiem”. Tą samą drogą, którą wchodzą do szkoły dzieci Pani Beaty. Bokiem szkoły i wejście od ogródka piwnego. Wyjście natomiast odbywać się będzie przez główne wejście do budynku. Tak więc dla rodziców wprowadzamy system jednokierunkowy. Idziemy bokiem wzdłuż prawej strony budynku, wchodzimy od tylu, a następnie korytarzem już normalnie wychodzimy ze szkoły.

OBOWIAZKOWO wchodząc do budynku i widząc się z Panią Halinką prosimy o założenie maski.

Zasada podobna co w sklepach, ale mamy na uwadze przede wszystkim zdrowie Pani Halinki.

Mapka uwzgledniająca powyższe zmiany poniżej.

Zajecie z Religii odbywać się będą od godziny 10 do 10:45. Płatność u Pani Halinki. Ponieważ liczba dzieci jest mała w przypadku zajęć religijnych dzieci wchodzą do budynku głównym wejściem razem z rodzicem, a wiec po staremu.

Wszystkie zmiany powyżej maja na celu usprawnienie i udogodnienie pobytu w naszej szkole.