www.polskaszkolakirkcaldy.org

Szkolne newsy

Dyrektor szkoły składa serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu wspólnej wigilii!

Dziękujemy firmie przewozowej Alltra za bezpłatne dostarczenie książek z Polski.

Serdeczne podziękowania dla pana Macieja Wiczyńskiego za pomoc w pozyskiwaniu wsparcia finansowego dla naszej szkoły.

Dziękujemy także bardzo gorąco naszemu webmasterowi i grafikowi Tomkowi Kowol - tommedia za jego całoroczne zajmowanie się naszą stroną internetową.

Szkolna wigilia

Jak każdego roku jest organizowana przez rodziców dzieci naszej szkoły. Proszę o wpisywanie się na listy do nauczycieli poszczególnych grup co możecie Państwo przygotować na ten szczególny dzień.

Szkoła ze swej strony zapewnia występy artystyczne dzieci, spotkanie z Św. Mikołajem oraz prezenty w postaci polskich książek.

Serdecznie zapraszamy 16 grudnia o godz. 11:00.

Dziękuję za współpracę
Iwona Ostrowska

Obchody Święta Niepodległości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na uroczyste obchody Święta Niepodległości, które odbędzie się 11/11 2017 o godzinie 13.00 w sali gr. V

Wyjazd na wycieczkę do Animal Park w Comrie - 30/09

Godziny wyjazdu: 10:30, zbiórka w poszczególnych grupach godz. 10.00. Kamizelki i identyfikatory do odbioru u nauczycieli. Planowany powrót pomiędzy 17.00 a 18.00.

Przewodniczący Rady Rodziców Maciej Wiczyński

Rozpoczęcie Roku 2017/2018

Nowy rok szkolny zaczynamy dnia 02/09 o godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy !