www.polskaszkolakirkcaldy.org

Szkolne newsy

Wywiad z prof. Miodkiem oraz Jasełka i spotkanie wigilijne

15 grudnia o godz 11:30 serdecznie zapraszamy na spotkanie na Skype z profesorem Miodkiem oraz o godz 12:00 na Jasełka i spotkanie wigilijne.

Wystawa „Ojcowie Niepodległości

Z okazji zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, w najbliższą sobotę 10 listopada od godzin porannych w Polskim Klubie w Kirkcaldy będzie można obejrzeć wystawę „Ojcowie Niepodległości”. Wystawa przygotowana przez Rade Rodziców Polskiej Szkoły Sobotniej im. Gen. Maczka w Kirkcaldy została udostępniona przez Instytut Pamięci Narodowej. Szkoła dziękuję bardzo Konsulowi RP w Edynburgu za wsparcie finansowe w realizacji przedsięwzięcia. Zapraszamy od godziny 11:30. Wstęp wolny!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Nowy rok szkolny zaczynamy dnia 1 września o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy.

Zakończenie roku szkolnego

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci na uroczyste zakończenie roku szkolnego 23/06/2018

Festyn Rodzinny 2018

Zapraszamy na coroczny Festyn Rodzinny, który odbędzie się na terenie Polskiego Klubu w Kirkcaldy. W tym roku pod hasłem "PŁYNIE WISŁA PŁYNIE, PO POLSKIEJ KRAINIE...". Serdecznie zapraszamy już 26 MAJA o godzinie 12.00. Chętnych do pomocy rodziców prosimy o wpisywanie się na listy u nauczycieli w poszczególnych grupach.

Dyrektor szkoły składa serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu wspólnej wigilii!

Dziękujemy firmie przewozowej Alltra za bezpłatne dostarczenie książek z Polski.

Serdeczne podziękowania dla pana Macieja Wiczyńskiego za pomoc w pozyskiwaniu wsparcia finansowego dla naszej szkoły.

Dziękujemy także bardzo gorąco naszemu webmasterowi i grafikowi Tomkowi Kowol - tommedia za jego całoroczne zajmowanie się naszą stroną internetową.

Szkolna wigilia

Jak każdego roku jest organizowana przez rodziców dzieci naszej szkoły. Proszę o wpisywanie się na listy do nauczycieli poszczególnych grup co możecie Państwo przygotować na ten szczególny dzień.

Szkoła ze swej strony zapewnia występy artystyczne dzieci, spotkanie z Św. Mikołajem oraz prezenty w postaci polskich książek.

Serdecznie zapraszamy 16 grudnia o godz. 11:00.

Dziękuję za współpracę
Iwona Ostrowska

Obchody Święta Niepodległości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na uroczyste obchody Święta Niepodległości, które odbędzie się 11/11 2017 o godzinie 13.00 w sali gr. V

Wyjazd na wycieczkę do Animal Park w Comrie - 30/09

Godziny wyjazdu: 10:30, zbiórka w poszczególnych grupach godz. 10.00. Kamizelki i identyfikatory do odbioru u nauczycieli. Planowany powrót pomiędzy 17.00 a 18.00.

Przewodniczący Rady Rodziców Maciej Wiczyński

Rozpoczęcie Roku 2017/2018

Nowy rok szkolny zaczynamy dnia 02/09 o godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy !